Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2016, 08:45   #400
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Akurat Cattus Ty byłeś w tej grupie super zaangażowanych, za co Ci dziękuję. Czułem jednak, co zresztą sygnalizowałeś, ze będziesz chciał kończyć przed czasem sesję. Nie dziwię Ci się.

Czekam na decyzję innych. I już nie "puste" deklaracje - sesja mi się podoba, chcę grać, ale ... postów nie daję.

Ja - tak czy owak - napiszę jakiegoś posta kończącego i zamykającego opowieść, gdyby okazało się, że jednak sobie darujemy dalszą grę.

Miałem kiedyś takie powiedzenie, jak byłem młodszy: "nic na siłę, wszystko młotkiem" i tutaj mam zamiar je zastosować.

I serio - jeżeli chociaż 1 osoba powie, Armiel - gram dalej (ale gram kurde bele a nie ściemniam) dokończę tę sesję normalnie, nawet dla niej Warto będzie. Bo zawsze jest warto poświęcać czas na zaangażowanych graczy czujących opowieść.
I kilku takich tutaj widzę. Nadal. I nadal uważam, że jest szansa uratować tę sesję, tylko musimy wszyscy chcieć.

Ja mam ochotę to zrobić, pytanie czy Wy też. Tak na serio!

EDIT: Zatem Fyrskar i Tom Atos - jeżeli nawet tylko Wy będziecie zaangażowani tak, jak zazwyczaj, to możemy jechać dalej. Reszta spadkobierców .... coś wymyślę wtedy.
 
Armiel jest offline