Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 20:58   #93
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Sabat dostrzegając walkę jakiegoś pomniejszego boga, który to bóg nie dorastał egu Sabata nawet do pięt, z parą elfów, która to walka oględnie mówiąc była dość jednostronna, postanowił spierdalać. Potem jednak przypomniał sobie, że przecież jego przygody czytają czytelnicy.
- No kurwa, sorki wielkie... - Wyciągnął torbę i wysypał z niej masę śmieci. Na oko tak ze dwie-dwie i pół tony.
Rozpoczął żmudną procedurę przeszukiwania jej, która z systematycznością czy cichością miała tyle wspólnego, co piernik z wiatrakiem. Najpierw wyciągnął wielki kawał głośnego żelastwa z wygrawerowanym M-16 na boku.
- O, to się chyba nada. Czytelnicy lubią takie rzeczy.
- Ale to nie pasuje do historii, idioto! - zakrzyknęły głosy w jego głowie. - Znajdź coś w stylu fantasy.
- No jak tam chcecie... - burknął Sabat i wywalił złom gdzieś za plecy.
Następnie wyciągnął buteleczkę, do której kiedyś przelał portal do Piekła.
- O, to się nada. Rozkurwię gada armią z piekła.
- To jest OP, nie możesz tego użyć.
- Co wy pierdzielicie? Mam całe piekło pod ręką i nie mogę go użyć?! - zakrzyknął.
- Nie masz go nawet wpisanego w ekwipunek.
- No niech wam będzie... - warknął i znowu zabrał się za przeszukiwanie góry śmieci. - Co powiecie na patyk do czarowania?
- Może być... - odpowiedziały wolno głosy.
Okultysta dość szybko dobył patyk i spróbował wycelować w brzydala.
- Kurwa, za bardzo się rusza, nie mogę w niego wycelować.
- Jest parę metrów od ciebie, idioto jeden!
- No tak, ale rozprasza mnie to, że MG nie wspomniał o inkubach chociaż mówił o sukkubach... i nie było żartu o cerberach pilnujących trawnika...
- Jezu, po prostu strzelaj człowieku...
- Okej, okej... POCISKI KOBIECEGO FOCHA CZY JAK TO SZŁO, NAPRZÓD!
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 18-07-2016 o 11:58.
Moni jest offline