Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 21:17   #646
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
- Gryfy powiadasz... - tygrysołak zamyślił się przez chwilę między kęsami. Widząc reakcje dwarfa zaśmiał się i kontynuował posiłek dopóki nie została mu ręka jednego z ludzi, którą podrzucił przed krasnoluda kiedy ten wstawał.
- Mała przekąska bo widzę, że możesz być głodny po opróżnieniu żołądka... - zaśmiał się wstając i ruszając w stronę krasnoluda.
- A za to, że mnie obraziłeś sugerując żebym się podłożył... nasza umowa właśnie się zmieniła... W zamian za usługę bierzesz tylko bachora i dodatkowo do pochwy dorzucasz wszystkie swoje pieniądze jakie masz przy sobie. - stwierdził zimno obserwując reakcje krasnoluda. - A jak ci sie coś nie podoba, to wystarczy jedno słowo i będziesz miał szansę na skopanie mojego tyłka jak to hucznie zapowiadałeś.... - dokończył uśmiechając się i ukazując kły tygrysiego pyska, którego specjalnie jeszcze nie oblizał po jedzeniu. Dzięki temu zaprezentował krwawy uśmiech ostrych kłów w oczekiwaniu na sakiewkę krasnoluda.
Albo atak, dlatego podchodził do niego bardzo czujnie. Gdyby doszło do starcia, to plan miał bardzo kręty bo zamierzał poruszać się wkoło pijanego dwarfa, żeby pozbawić go równowagi oraz zdezorientować. Przy odrobinie szczęście sam by się przewrócił co dałoby Dirithowi większe szanse na skuteczny atak, szczególnie biorąc pod uwagę kręcący się świat jakie krasnolud miałby przed oczami. Jeśli jednak przeciwnik nie zamierzałby się kręcić wkoło, to druga możliwość ataku znajdowała się prosto za plecami celu.
- I nieważne, że nie zdążyłem dzisiaj odebrać towaru. Jak widzisz jestem trochę zajęty i nie miałem po prostu czasu zapłacić a zrobiłbym to jutro. Pluć mi w twarz z tego powodu nie będziesz, dlatego teraz wyskakuj z pieniędzy, bierz bachora i wypad... albo walcz... - zakończył ponownie prezentując krwawy uśmiech.
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline