Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 22:31   #109
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Możesz mieć racje, skoro badacz był tu znany to całkiem możliwe, że istnieją niezliczone historie o badaniach czy przedmiotach które mógł mieć do dyspozycji w swojej pracowni, a do niej dostęp jest niemożliwy. Nie bez berła i hasła. Wszak skoro teleportuje nas ono do jego pracowni znaczy się że jest dobrze ukryte i dostanie się tam inną drogą w zasadzie niemożliwe. - stwierdził wiedząc że zapewne nikt nawet nie wpadł na to że berło otwiera teleport. A jesli nawet, to zapewne i tak nikt prócz nich nie znał już hasła.

- Moglibyśmy odstąpić Lordowi wyniki badań czy nawet całą pracownie badacza. Interesuje mnie co tam jest i pewnie na niejednej rzeczy położyłbym swoje szpony, ale żadna z nich nie jest warta tyle co odzyskanie dobrego imienia i wyplątanie się od podejrzeń. Jeśli mój koszmar się nie skończy to prędzej czy później przez niego zginę, a żaden wynalazek nie jest wart mojego życia. Przynajmniej dla mnie samego... - zakończył dość mało optymistycznie Nevar. W zasadzie każde rozwiązanie mu pasowało byłe tylko pomogło w kolejnym etapie pielgrzymki a ostatecznie w jej ukończeniu
 
Eliasz jest offline