Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2016, 05:18   #38
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
-Dalej fikasz? Cały się trzęsę. Myśl o twojej miażdżącej popularności spędza mi sen z powiek. Na Seta, w dupie byłeś, gówno widziałeś.- Rzeźnik wykonał dłonią gest kłapiącego kaczego dzioba. Na wzmiankę o bogach, przez jego potworny pysk przeszedł złowrogi cień. -Panoszyć? A może pocałujesz mnie w czubek rogu i spierdolisz na tamto drzewo prostować banany ku chwale Posejdona, hm?- Minotaur zostawił sobie przypomnienie pół-orkowi, że pod skromnym patronatem jego ukochanego wodnego boga wyruchał ich sztorm, na specjalną okazję. Kochanie niektórych członków załogi okazało się bardzo ciężką, niewdzięczną pracą. -Zabijałem już orki, ludzi, i pół-orki też. To już nudne. Może mały zakład? Jeśli wytłuczesz podczas tej wycieczki straszniejszą bestię niż ja, schylę się i pozwolę ci kopnąć mnie w dupę. Jeśli ja wygram... zacznij zbierać na kapłana, który wstawi ci z powrotem twoje kiełki po tym, jak twoje gówno wybije ci je ze łba.- Minotaur ewidentnie nie zamierzał porzucić wizji która wykiełkowała w jego rogatej głowie przy pierwszym spotkaniu z tubylcami.

-Set to miłość, Set to życie.- Odparł czerwony na sugestię Ereszkigal. Kapłanka bogini wyuzdania ewidentnie nie wybrzydzała w partnerach. -Oszczędzaj siły na te dzikusy. Na oko ważysz niewiele więcej niż moje penacho.-

-Widzę, że macie już ułożony cały misterny plan. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go w akcji.- Minotaur zarechotał złowrogo. Postawić Kilgora na tyłach? Co za jawny rasizm! I jeszcze zaraz zrobią z niego muła pociągowego!
 

Ostatnio edytowane przez Krieger : 18-07-2016 o 05:59.
Krieger jest offline