Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2016, 14:10   #26
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
- Dziękuję za wszelkie informacje… - stwierdziła Tamara wesoło. No dobrze może niezbyt
wesoło, raczej, nie_całkiem_wściekle. - Patrycja, serio uważasz, że pójdę na spotkanie obcych w dresach? Doskonale wiesz, że pierwsze wrażenie jest dość istotne w jakichkolwiek układach. - spytała powątpiewającym tonem drepcząc obok laski na szpilkach.
Tamara wiedziała doskonale, że korpożuczek wie o tym. Chwilowo postanowiła położyć uszy po sobie i “wykonywać wszelkie rozkazy Vadima”. Było jej doskonale wszystko jedno co cała reszta miała w planach. Ona miała swoje plany, które zdecydowanie chciała realizować.
- Daleko jest do przydzielonej mi kwatery? Zapewne nie skoro to kompleks zamknięty. A ja potrzebuje dosłownie 5 minut na ogarnięcie się. Skoro mam być asystentem, to muszę być reprezentacyjna…
Z lekkim uśmiechem skierowanym na wymuskaną dziewczynę w garniaku, szukała nici porozumienia.
 
corax jest offline