Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2016, 21:25   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bolało jak diabli ale Magnus spróbował zacisnąć zęby i być mężny - Dziękuję za pomoc wiem że go obchodzę ostrzegał mnie że będzie groźnie nie trzeba mnie głaskać po główce Imanhotepie. Doktor ostrzegał mnie również że jestem tak naprawdę chodzącym trupem bo zaatakowałem tą mrówę teraz się to potwierdza! Nie wolno ci krytykować jego rozsądnego postępowania! Wyświadcza nam wielką łaskę że broni naszej najwyraźniej słabej i głupiej rasy ciężarem ludzi wielkich jest podejmowanie ciężkich decyzji! Nie jestem samobójcą będę do ostatki walczył o życie ale jeżeli wybór będzie między mną a resztą ludzkości chcę aby Doktor zostawił mnie na śmierć i ratował ludzkość- Nakrzyczał na geniusza o zbyt miękkim sercu.

Doktor mówił jak prawdziwy generał słysząc takie dictum muzyk przyłożył do ust trąbkę i zagrał krótki sygnał do boju zakończy słabym okrzykiem charge! Dając tym samym znać o swojej gotowości bojowej.

Między Bogiem a prawdą to miał nadzieję że kosmita miał w zanadrzu jakąś sztuczkę która naprawi mu rękę równie szybko co Egipcjaninowi nogi ale teraz najwyraźniej nie było na to czasu więc pozostało wytrzymać. Zresztą właśnie kłócił się z postacią historyczną! Dokonując wiekopomnego odkrycia archeologicznego(Robotnicy a nie niewolnicy kto by pomyślał?!), zobaczył na własne oczy starożytny Egipt choćby ta ręka miała mu zgangrenieć i odpaść było by warto!

W ciągu godziny dokonał więcej niż kiedykolwiek śmiał marzyć.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-07-2016 o 18:34.
Brilchan jest offline