Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2016, 21:37   #54
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan był zły na Jima i na siebie co mu odbiło żeby zgrywać koguta? Przecież mógł uspokoić tamtych zamiast iść na udry powinien był powiedzieć że pracują dla mafii albo coś takiego? Ale co teraz? Miał zatkane usta więc z użycia mocy nici. Próbować wyskoczyć z wozu na lody? Nieee nic by z tego nie wyszło tylko by go pobili co by utrudniło przyszłą ucieczkę.

Pozostało tylko czekać odpowiedniej okazji szybko okazało się że trafił do jakiegoś Auschwitz gdzie będą na nim prowadzić eksperymenty tak jak się obawiał odkąd odkrył moc kryształu. Pojawił się też ich mengele - Skoro widzieliście mój kryształek to wiecie że jestem fanem Jokera choć nieco to wszystko zbyt uporządkowane jak na króla klaunów doceniam przyjazny gest w nieprzyjazne sytuacji - Powiedział z przyjaznym uśmiechem.

-$koro już zaczęliśmy zabawę w popkulturę lat 90tych to mi możecie mówić Sweet na część najfajniejszego śpiewająco tańczącego demona który zbiegł Buffy- Przez chwilę zastanawiał się czy nie domagać się amnestii dla brata ale nie zamierzał dawać im dodatkowych informacji nie miał komórki ani papierów więc może nie wiedzą?

- Odpowiadając na pytanie w ten pamiętny dzień zobaczyłem na niebie przepiękną wielobarwną zorze polarną. Odchodziły od niej promienista macki każda wchodzi w ludzkie serca,dusze i umysły i od tego czasu gram na tych strunach czując jedność że wszechświatem- Dokładnie opisał grubasowi wizję jaką doświadczył tamtego dnia.

- O tym że są inni z kryształkami dowiedziałem się dopiero dziś czy mogę jeszcze coś dla pana zrobić Mistah Jaaay?- Spytał idealnie naśladując głos z kreskówki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-07-2016 o 09:52. Powód: Autocorrect :-P
Brilchan jest offline