Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2016, 20:36   #179
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Nazywam się Wojownik. Misją mojej drużyny jest spuszczanie wpierdolu. Moim ulubionym kolorem jest niebieski. - powiedział Wojownik do postaci z kosą po czym spostrzegł trzy postacie. Miał lekką nadzieję, że i ci przyłączą się do jego drużyny, dlatego do tego, który zadawał pytanie powiedział:
- Jestem Wojownik, przyszedłem na ceremonię. - powiedział Wojownik i uśmiechnął się. W przypadku jakichkolwiek wrogich zamiarów postaci w czerwonej szacie to zrobi z nim to samo co zrobił do tej pory z każdą postacią w czerwonej szacie. Jeb z dzidy. Oczywiście miał nadzieję, że spotkał kolejnego przyjaciela na swojej drodze i nie dojdzie do agresji. Nie chciał też zrazić kosiarza. Z drugiej stronny nie zamierzał się poddać i gdyby i tak został wszczęty alarm to krzyknie "Na pohybel skurwysynom!" i zaatakuje każdego w czerwonej szacie, przed tym z kosą to tylko będzie się bronił i próbował przekonać, żeby dołączył do niego.
 
Anonim jest offline