Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2016, 09:50   #149
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ejiżtam pojebane to wszystko jest ale przynajmniej mamy laptopa nowego to mogę popracować nad tymi cholernymi kartami. Po policję nikt nie zadzwoni bo telefon rozpierdoliłem Zadra. Wódka wasza ja się sztachnę koką to szybciej robota pójdzie - Stwierdził po czym, wyrwał kartkę z kryminału na której nabazgrał plan żeby się zdigitalizować jako całka informacji i walczyć z Lamami jako dryfująca w sieci internetowej świadomość. Zanim zaczą robić co miał zrobić wsunął kawałek pizzy bo wiedział że potem z apetytem będą problemy a o ciało trza dbać.

Koncepcja nadal mu się podobała ale potrzebował do niej zaginionego hełmu oraz eliksira Bimbromanty. Tymczasem zwinął kartkę w rólonik wsadził w nos i wciągnął pożądną porcję ognistego śniegu całe zmęczenie od razu minęło jak ręką oddją sprawdził czy komputer nie był przypadkiem jego? W tym szalonym miejscu wszystko było możliwe.

Sprawdził PINy do kart kredytowych oraz stworzył nowe konto na które przelał parę drobiazgów bo na niewielkie sumy nikt raczej uwagi nie zwróci. Jeżeli laptop nie będzie jego to poszuka własnego ale ten też weźmie bo od przybytku głowa nie boli.

Jak już skończy grzebać w sieci internetowej pójdzie się umyć pod prysznic przedtem zawnie zwłoki kobiety w zasłonkę prysznicowa i wyczyści łazienkę bo ma kopa narkotykowego.

Miał świadomość że zostawi tu ślady skóry i włosów ale i tak był zdania że to pewnie on ich zadżga w przyszłości a ten pokręcony dom pokazuje mu przyszłość więc miał to w dupie.

Choć wreszcie zmył z siebie gówno to i tak jedyne ciuchy jakie miał to rolnik szuka żony jadący gnojem na kilometr więc chwilowo zmieniło się jedynie jego samopoczucie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-07-2016 o 10:17.
Brilchan jest offline