Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2016, 17:45   #98
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Tego nie było w planach... Celował w kobitę co by ją pozbawić przytomności i przykładnie zgwałcić... (A przynajmniej myślał tak na wypadek gdyby demon czytał w myślach) Ponadto z jakiegoś powodu czuł się źle, bo go popędzano, ale jakoś nie umiał powiedzieć czemu czuł, że go popędzano... W każdym razie przez to popędzanie nie mógł się skupić i napisać długiego posta, przez co musiał improwizować.
- Ależ oczywiście, że trafiłem Ciebie przypadkiem. Po cóż miałbym do Ciebie strzelać? - odpowiedział po "królewskiemu", po czym z niechęcią stwierdził, że jego czar nie działał zbyt długo na elfa. Oj, to mu się nie spodobało, jak on śmiał...
- [i]Niestety z tego co mi wiadomo, wszyscy dali się oszukać jakiemuś facetowi w złotej zbroi, Utherowi czy jakoś tak, i wylądowali w lochu na parę tysiącleci. Jednak wyjdą za niedługo, tego jestem pewien.
- A gdzie beka? - mruknęły niezadowolone głosy w głowie.
"Cichajta, ja na zawołanie tak nie umiem" - pomyślał.
- To po cholerę się zapisywałeś do tej sesji?
"Bo odmawiać też nie umiem. Zamknąć japy, ale to już!"
- Niech mi pan lepiej powie... - rzekł, ciesząc się w duchu, że dialogi z samym sobą opanował do tego stopnia, że demon na pewno nie zauważył tej pauzy. - ...czy chociaż odnosili się do pana z należytym szacunkiem? A i niech pan pozwoli na chwilę... - Odwrócił się w stronę elfa stosując plan B. - JAK ŚMIESZ NIE BYĆ POD WPŁYWEM MEJ KLĄTWY!!! PIERDOŁO, ROZPIERDOL GO! - zakrzyknął, przywołując demona, którego to gatunek czy pochodzenie było mu nieznane.
- Nie wiesz skąd biorą się małe demony? - zakpiły głosy w głowie Sabata.
"Cicho".
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline