Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2016, 21:17   #31
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Adi

- Albo ja coś krzywo czytam albo Ty coś krzywo tłumaczysz Ale wydaje mi się, że wiedzę/doświadczenie o jakim mówisz jest właśnie odzwierciedlone w Sztuczce: Myśleć jak maszyna. Kula się test i jak się wykula ma się jakieś konkretne info o danym blaszaku. Można szacować co dany blaszak zrobi.

- A ogólnie niezbyt mnie przekonuje argumentacja pt. że doświadczony zabójca maszyn to łumi rozkminiać te roboty masowo i jak leci. Gdyby tak było byłby jakiś dziwny wyjątek na te roboty i inne takie bo gladiator nie ma takiej "wiedzy" o swoich przeciwnikach, snajper nie ma o odległościach czy warunkach na jakie strzela, rajdowiec nie wie przed zakrętem co jest za zakrętem z jakiegoś ukształtowania terenu czy drogi itd. Generalnie na te roboty więc nie jest zrobiony obecnie jakiś wyjątek tylko potraktowane jak każdy inny. Inni właściwie nie mają nawet takiej Sztuczki jak Myśleć jak maszyna.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem