Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2016, 04:10   #986
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Idąc do budynku Bill wyciągnął ze swojej torby skarbów kawałek przesiąkniętego krwią materiału i podał go Arturowi - Na wypadek jakbyś potrzebował mnie znaleźć

Słowa Prica i jego Alfa przydupasów zbolały ale młody wilk dobrze wiedział że to kolejny test na którym nie wolno okazać słabości. Roześmiał się na widok efektu jaki wilczyca nazwana na część bogini wojny wywarła na Miku nie przejął się jej taksującym spojrzeniem.

- Śmierdzę i jestem brzydki bo Gaja zadecydowała że mam być bliżej związany z bestią wierząc że poradzę sobie z małpami i ich nienawiścią. Jak widać nie przewidziała że jej wojownicy staną się pierdolonymi estetami- Odpowiedział obcemu Alfie niby ryzykował ale miał już serdecznie dość czepiania się tych cech przez tych którzy powinni akceptować jego prawdziwą naturę. Liczył na to że obcy wilk nie poniży się do walki z szczeniakim a nawet jeżeli to tylko potwierdzi swą słabość i pokrewieństwo z małpami.

- Mentorze duchy zmarłych z naszego plemienia którzy zginęli w Walce z Zabójcą stada życzą sobie ujrzeć zniszcze rękawicy moimi oczami. Nasz Alfa z pewnością będzie wstanie to uczynić, on zlecił nam to zadanie i on otrzymać powinien przeklęty przedmiot- Postanowił przysrać Pricowi za jego złośliwości i wbijanie szpili.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-07-2016 o 08:16.
Brilchan jest offline