Wątek: Demon Upadku
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 20:15   #13
elf_11
 
Reputacja: 1 elf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetnyelf_11 jest po prostu świetny
Febrin

Febrin’a zaatakował wewnętrzny niepokój który jednak szybko opanował. Cała sytuacja była wyjątkowo niezręczna.
- Astegorze – zaczął spokojnie – proszę ,wiedz że nie jest mi miłe przynoszenie takich wieści – widząc jednak zachowanie rozmówcy, był gotowy na wszystko. Nie szukał zwady – na potwierdzenie mych słów, ów starzec dał mi jeszcze to – tym razem na ręku przyodzianej w skórzaną rękawiczke pojawił się mały medalion. Jego kształt wskazywał na to, że była to cześć jakieś większej, nieokreślonej całości. Febrin położył wisior przed Astegorem – natknąłem się na Cynthionix’a zmierzając do tej wsi.W ten czas, obca mi była jego osoba. Kiedy do niego dotarłem duch niemal całkowicie opuścił już jego ciało –mówił teraz trochę szybciej – mogę Cię zaprowadzić w to miejsce, wtedy będziesz wiedział ,żę wiarygodne me słowa – jego mina się zmieniła. Spoważniała jeszcze bardziej . Przypomniał sobie co jeszcze mówił starzec . Obawiał się to powiedzieć, ale nie miał wyjścia. Wahał się jeszcze chwile i rzekł
twój przyjaciel powiedział jeszcze jedno. Prosił mnie abym Cię ostrzegł . Ostrzegł przed zagrażającym niebezpieczeństwem - Tego było już zbyt wiele . Jednak taka była wola konającego człowieka. Czy mógł jej nie wypełnić ? – niewiadoma mi jest jednak postać groźby , o której mówił. Może słowa na pergaminie coś wyjaśnią ... - Febrin nie wiedział jak wybrnąć z sytuacji. Widząc uprzednią reakcje Astegora, obawiał się jego odpowiedzi. Czekał w milczeniu, gotowy na każdą ewentualność
 
__________________
Fear it's the pass to the Dark Side.
Fear leads to Anger, Anger leads to Hate, Hate ... leads to the Suffering
elf_11 jest offline