Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 15:01   #123
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Kelven uśmiechnął się do Sariel.

- Faktycznie, ciekawa z nas zbieranina - potwierdził. - Wszystkich nas połączyła ta sama sprawa, a spotkaliśmy się, można by rzec, przypadkiem. Nie wiem jak inni, ale do mnie dotarły informacje, że to sposób na uzyskanie przeze mnie informacji o pewnej, bardzo ważnej dla mnie sprawie.
- Powiedziano mi, gdzie mam się zjawić, i tam się spotkaliśmy. W gospodzie „W Pół Drogi”.
- Chociaż dla nas to był w zasadzie początek drogi. - Uśmiechnął się po raz drugi.

* * *

- Witaj, lordzie Nairo. - Kelven skłonił się z szacunkiem. - Jestem Kelven. Mag, podróżnik i pielgrzym.
Przedstawił towarzyszące mu osoby.
- Słyszeliśmy, że twoja rodzina jest w posiadaniu notatek i dzienników podróży jednego z twych znakomitych przodków, Laretha Nuirena - mówił dalej. - Poszukujemy informacji o Wywyższonym Domu. W bibliotece dowiedzieliśmy się, że tylko ty, milordzie, możesz nam pomóc.
 
Kerm jest offline