WÄ…tek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 15:03   #33
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Chodzi mi oczywiście o illithidów. Wydaje mi się, zapewne naiwnie, że sesja tymi mackowatymi pasożytami byłaby niezwykle ciekawa. Zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę ich potrzeby jak choćby żywieniowe czy rozrodcze (o ile mnie pamięć nie myli illithid powstaje tylko z larwy/kijanki zagnieżdżającej się w człowieku).
Ciekawy pomysł. Można by z graczy zrobić jakiś takich uchodźców/kolonistów, którzy szukają miejsca, by założyć kolonię(?), czy może coś w ten deseń. Cała akcja mogłaby być sprowokowana nagłym atakiem Githzerai, którzy to odbywaliby swoją "krucjatę" przeciwko Illithidom.

Cytat:
o ile mnie pamięć nie myli illithid powstaje tylko z larwy/kijanki zagnieżdżającej się w człowieku)
Nie jestem teraz do końca pewien, aczkolwiek to chyba nie musiałby być konkretnie człowiek, ale fakt z kijanką/larwą się zgadza.)

W sumie, aż mi się to skojarzyło z Illithidami oraz mózgiem ich społeczności:
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=UYcq5SP2Lww[/MEDIA]
 
Zormar jest offline