Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 16:46   #36
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Zormar zajrzałem do podręczników i przyznaję Ci rację. Taka kabała illithidów niedobitków zmuszona kombinować jak przetrwać jest niezłym materiałem na długą przygodę. Już biorąc pod uwagę tylko zapotrzebowanie na świeże, dojrzałe mózgi wyszła by sesja niemal survivalowa.
Oczami wyobraźni niemal widzę problemy związane z budową nowej siedziby, zabezpieczeniem jej przed wrogami (czyli przed praktycznie wszystkim co zamieszkuje podmrok). Czy w końcu stosunki dyplomatyczne z sąsiadami, kłamstwa i zwody by wyglądać na silniejszych niż w rzeczywistości. Może nawet gracze jako ambasadorzy w mieście drowów. To by dopiero było wyzwanie, nie tylko przetrwać ale i ugrać jak najwięcej.
Do tego dylemat czy nawiązać kontakt z innymi grupami illithidów i zdać się na ich łaskę (taki dowcip)... Pomysły aż same się dobijają do mej czaszki (stąd ten głuchy odgłos w tle), a do tego naturalne zdolności illithidów wydają mi się znacznie lepiej pasować do storytellingu niż drowia magia, ale to już moja subiektywna ocena.



@Warlock
Argumentum ad personam... nigdy bym nie przypuszczał, że akurat Ty uciekniesz się do tak niskich metod prowadzenia rozmowy, nie masz pojęcia jak bardzo osłabiłeś moją wiarę w ludzi
Z drugiej strony interesującym wydaje mi się fakt, że właśnie ten fragment mojej wypowiedzi przyciągnął twoją szczególną uwagę.
 
Googolplex jest offline