Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 17:25   #39
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Eleishar moje informacje czerpię właśnie w tej chwili z Lords of Madness i posłużę się cytatem:
Cytat:
s.74
A mind fl ayer must have a minimum of one fresh brain per
month. Any less than that and it suffers physical debilitation,
becoming so weak that it could die. Its ideal diet is one brain
per week. A mind flayer that consumes one brain a week does
not feel deprived. It can eat more than that for enjoyment and
for the psychic boost, and it will if brains are plentiful.
Podręcznik podaje dalej, że mózg człowieka nadaje się do konsumpcji gdy jego pierwotny posiadacz osiągnie wiek lat 20 zaś dalej mamy kalkulację według której by zapewnić sobie stałe źródło pokarmu illithid potrzebuje 250 ludzi (lub ekwiwalent w innych rasach) co daje nam 5000 niewolników na zaledwie 20 illithidów.
Ale oczywiście illithidzi uzupełniają dietę innym pokarmem i oczywiście MG może stwierdzić, że nie potrzebują świeżych mózgów. Nie mniej ja odnoszę się do informacji podręcznikowych jako do bazy dla pomysłów.


Edit:
@Warlock
Pojęcia nie mam dlaczego mogłeś wziąć do siebie ten fragment. Tym bardziej, że jeśli mnie pamięć nie myli to wydaje mi się, iż modyfikowałeś świat na potrzeby własnych sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 28-07-2016 o 17:30. Powód: by odpowiedzieć Warlockowi
Googolplex jest offline