Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2016, 18:18   #40
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Googolplex
Bo wspominałem, że nie mam zamiaru prowadzić FR na LI z powodu problemów jakie czasem stwarza dla mnie kreacja własnych elementów settingu, zwłaszcza takich, które wykraczają poza jego ramy. Źle się przy tym wyraziłem, bo przeszedłem od szczegółu do ogółu, gdy wspominałem o fanatykach kanonu.
Nie żebym obawiał się krytyki, ale wystarczy spojrzeć na rekrutację Ulliego, w której umożliwiał grę krasnoludzkimi kultystami i podniosła się wrzawa, gdy naskoczyli na niego fani Młotka. Podobny problem, ale łagodniejsza retoryka, pojawił się w tym wątku. Ja nie widzę przeszkód, aby drowy mogły ze sobą współpracować bez wsadzania sobie sztyletu w plecy, bo podobnie jak u awanturników, może spajać ich wspólny cel.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 28-07-2016 o 18:55.
Warlock jest offline