Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2016, 10:16   #18
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Zażywszy powietrza na dachu, Storm wrócił do wnętrza budynku. Kolacja była coraz bliżej, a dobre jedzenie było jedną z niewielu rzeczy, które sprawiały mu przyjemność. Będzie musiał jeszcze porozmawiać z agentką Hand w sprawie swojego hobby, ale to mogło zaczekać aż zjedzą. Siedział więc w pokoju wspólnym, rozmyślając o tym co może go czekać w przyszłości. Jego przemyślenia przerwał jednak głos ex-żołnierza z ego na poziomie Tony'ego Starka.
-Dobra ja jestem Wiktor Stiepanowisz. Ale możecie mi mówić Alfa. Jak mamy pracować razem i walczyć razem to czas się lepiej poznać. Kto ma ochotę się spróbować ze mną? - Najwyraźniej sowiet, może specnazowiec? rwał się do mordobicia.
-Dark Star. - Odparł Brian, nie podnosząc wzroku. - Jeśli masz ochotę dostać łomot, to jestem do usług, o ile skończymy przed kolacją. - W jego głosie przebrzmiała drwina. Podszedł i wziął rękawice. - Prowadź.
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline