Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 09:14   #10
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Kat siedział na ziemi ostrząc topór. Co jakiś czas ziewał i spoglądał na Antoniego z niemiłym wyrazem twarzy. Po chwili wstał i przylepił mu żółtą kartkę do czoła.

- Nie spać, odzywać się! - zakrzyknął. - Słońce powoli opada, musicie się spieszyć, zaraz nastanie wieczór! A wtedy będę musiał wiedzieć, co mam zrobić.

Z podenerwowania aż wstał, jednak w końcu znów usiadł na ziemi, dysząc ciężko.



Nastała faza późnego popołudnia!
Waszym zadaniem jest podsumować zebraną wiedzę (najlepiej w sposób jasny dla innych) i wstępnie zadeklarować kogo byście skrócili o głowę (można też zdecydować, że nikogo).

Faza późnego popołudnia trwać będzie aż do środy, godziny 9:30. Przypominam (Quel!!!), że jeden post jest obowiązkowy, a maksymalnie napisać można dwa. Jeżeli zdecydujecie się oznajmić innym na kogo chcecie głosować, to pamiętajcie, że nie jest to ani wiążące, ani nie musi być zgodne z prawdą. W kolejnej fazie realne głosy będziecie oddawać jako prywatne wiadomości wysłane do mnie.

Powodzenia i miłej zabawy!
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline