Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 21:08   #38
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z książek znam Drizzta. Z BG też coś pamiętam
Powinno wystarczyć
Cytat:
Chyba, że jakimś szczeniakiem zagram Znaczy rodzonym gdzieś na wyprawie itd. Po latach przybył wraz z opiekunami i dołączył do nowego świata.

Można tak wytłumaczyć?

Tak się zastanawiam czy mógłbym grać kimś do walki. Chodzi mi o walkę o wpływy narkotykowe dla rodziny. Dowódca?
Młodszy brat/Siostra (bliźniaczka Googola?) Klasa walcząca zapewne.
Amon jeśli przejdzie dogadamy na PW mam nadzieję
Sprawa jest taka, iż o ile córek opiekunki może być nieskończenie wiele, synów może być tylko dwóch. Jeśli mamy mieć więcej mężczyzn, to muszą to być “inni domownicy” co oznacza wnuków i inne pociotki. Należą do domu, ale nie są szlachcicami.
Cytat:
Jakie planujesz tempo sesji?
Jeśli robicie coś razem, to dajcie z posta na trzy dni. Jeśli robicie coś na boku, możemy robić to w gdocu i spowolnić na tyle na ile jest to konieczne.
Cytat:
Młodszy brat wydaje mi się, że nie przejdzie ponieważ byłby już trzecim synem a ten tradycyjnie składany jest w ofierze Lolth.
Właśnie dlatego napisałem, że synów może być tylko dwóch
Cytat:
Otóż wydaje mi się, że szlachetnie urodzone drowki zostają kapłankami Lolth
Taka jest nie tylko presja matek ale i naturalna droga szlachetnej kobiety. Prawdziwą władzę posiada tylko kler Lolth więc pytanie czemu kobieta miała by robić cokolwiek innego? Do tego rodziny rywalizują o to kto ma więcej kapłanek, co jest nie tylko prestiżem ale i kwestią życia i śmierci w sytuacji konfliktu. Jednak zostanie kapłanem, oznacza że musisz mieć pewne predyspozycje (wysokie wartości pewnych atrybutów) i niektóre kobiety po prostu mogą ich nie mieć. Wtedy przynosząc matce zawód wybierają inną drogę. W sytuacji gdy jakaś kobieta, z sobie tylko znanych przyczyn, chce poświęcić się innej dziedzinie niż kapłaństwo, duże znaczenie odgrywa presja konkretnej rodziny. W rodzie gdzie jest już dużo kapłanek, wiesze jest prawdopodobieństwo iż matka machnie ręką na “głupią” córkę i przeżyje jakoś to iż ta została na przykład czarodziejką lub wojowniczką. Gorzej kiedy rodzina ma nóż na gardle z ilością kapłanek, albo po prostu opiekunka ma obsesję. Wtedy czy chcesz czy nie chcesz zostajesz kapłanką, albo umierasz próbując. Większość szlachetnych drowek, które mają jakieś inne talenty poza kapłaństwem, rozwija je wiąz wybierając drogę kapłanki: Dlatego jedna kapłanka jest wojownicza, inna wymyśla nowe czary i rytuały.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline