Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2016, 14:39   #104
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Lucyna, w końcu jak na elfa przystało, musiał być ten moment, gdy i ona zamierza wzbić się w powietrze.
-A może by tak rzucić wszystko i zostać Pidgeotem albo Peugeotem - powiedziała do siebie niemota dodając w myślach Dobra czas się skupić i coś wykoncypować, hm trudne słowo, skąd ono mi przyszło do łepetyny. Dobra mniejsza z tym. Kończ tą myśl, bo wyjdzie, że za dużo myślisz - pomyślała Lucy. Zauważyła, że coś małego drepcze w stronę Boga Wojny.
Ło Boziu, nomen omen, jaki słodki mały demon, pewnie synalek tego nooba - zastanowiła się Świergotka. Partridge miał w zanadrzu chytry plan jak pozbawić Boga Wojny resztek HP* i cisnął biednym Sandslashem pancernikiem imieniem Bogdan w Bossa. Lucy usiadła na ziemi, wzięła z KIESZENI popcorn a’la Chudy Edd i przyglądała się uroczej cut-scence jak Bóg Wojny i jego synek zmieniają się w stertę gruzu, aż się łezka w oku zakręciła. Dojadła resztę popcornu i dostała prosto w ryj pyłem.
-Hej Partridge, już wiem jak się czujesz - powiedziała gdzieś w ścianę elfka, po czym Sabat się przywitał.
-Witaj. Kimkolwiek człeku jesteś, BO CIĘ NIE WIDZĘ!!! Jestem Lucyna - krzyknęła gdzieś w powietrze. Strasznie tym razem ją bolało całe ciało, nie tylko gardziołko, które już przestało boleć, chyba, że po tym wydarciu w przestrzeń kosmiczną znów nie będzie mogła biadolić przez następne 5 odpisów Ravanoxa. Ach życie. Za to dostała awans na 2-gi poziom doświadczenia i ma nowego skilla, chujowego, ale ma.

*Himerycznych Pomysłów
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 03-08-2016 o 14:45.
Adi jest offline