Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 13:36   #13
Tsumanu
 
Reputacja: 1 Tsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodze
Tak naprawdę tu wszystko zależy od tradycji w jakiej przebywają istoty. Ich moce zależne są tylko od mentalności ludności danego obszaru (tudzież innych stworków).
Prawdę mówiąc podziały te wynikają z mocy jakie mają stworki nie z tego co to jest.
Może najpierw ustalmy jak to dzielić, potem przechodzimy do podziału. Mnie rodzaje nadnaturali osobiście kojarzy się z gatunkowym podziałem nie kto czym wymiata.

Qiao shih'ów, True Faith Hunter'ów itp., itd. moim skromnym zdaniem jest zasilane tym samym co Magya. Wiarą, że to działa. Mogę się oczywiście mylić, ale tak mi się zdaje.

Marcys jeśli mogę prosić i nie stanowi to dla Ciebie problemu to mógłbyś podesłać mi coś o Hunter The Reckoning: Krawędziami (Edge)?

Po raz pierwszy słyszę o tym podręczniku (Hunter The Reckoning). Wiem, że istnieje i nie zaprzeczam. Wręcz przeciwnie. Mam zwykły Podręcznik Łowcy i tam nic o tym nie ma.

PS. Hengeyokai chyba?
 

Ostatnio edytowane przez Tsumanu : 14-05-2007 o 13:38.
Tsumanu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem