Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2016, 13:22   #26
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Każdy mieszkaniec po kolei podchodził do Kata. Ten kiwał głową, kładł dłoń na ramieniu i uśmiechał się coraz szerzej.

- Wspaniale, moi mili, wspaniale! Wybraliście Antka. Mnie także wydawał się podejrzany...

Kat jednym susem dopadł anachoretę i związał niczym baleron. Głowę oparł na katowskim pieńku.

- Zaraz zapadnie noc, więc muszę się pospieszyć. Nie chcielibyśmy, by Pani Krwi czekała, a wilkołak się przebudził, prawda? - Nim skończył mówić, opadło ostrze.

Głowa poturlała się pod nogi Moniki, rozbite okulary zostały pod stopami Kata. Monica roześmiała się głośno, a w miarę jak się zaśmiewała, rosły jej usta, kły i futro. Piłka podskakiwała radośnie, klaskałaby, gdyby miała ręce. Przerażeni Kat i Gerwazy patrzyli w osłupieniu. A potem skończyli tak:


Gratuluję Littleness i Kawalornowi udanej wygranej. Pozostałym też gratuluję dobrej gry.

A teraz - jak to wyglądało.

Początek:

Monica (Littleness) - sługus
Piłka (Kawalorn) - wilkołak
Antoni (Quelnatham) - wróżka
Gerwazy (JJ) - psotnica

Wróżka podejrzała Piłkę i dowiedziała się, że to wilkołak.
Gerwazy podmienił Piłkę z Monicą.

Koniec:

Głosowanie:
Na Antka - Monica, Piłka
Na Gerwazego - Antek
Na Monicę - Gerwazy

Zapraszam do komentarzy, coby się wrażeniami podzielić i, jeżeli chcecie, zgłosić do rozgrywki prowadzonej przez Littleness (ja się stanę graczem).

Dziękuję wszystkim za przyjemną rozgrywkę bez opóźnień i problemów. Mam nadzieję, że Wam też się podobało.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline