Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2016, 22:23   #216
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Plan jest taki. Jedziemy jako najemnicy, którzy pracują dla Dynastii Machenko. Mamy przeprowadzić "inspekcję" oraz "dokonać ulepszeń" przy zabezpieczeniach rafinerii i kopani kruszców. Dzięki Caidinowi, który załatwił nam współpracę, Dynastia wydaje nam papiery pozwalające nam poruszać się po wszystkich jej kompleksach. Mamy dostęp do ich budynków, a także informacji na temat regionu, terenów i sytuacji geo-politycznej. Robimy za ekspertów od tzw ataków partyzanckich. Mamy przyglądać się zabezpieczeniom, oraz jak innej formacje najemnicze sobie radzą.
- Ok, czyli jedziemy na dość cywilizowanych warunkach i z jakimś zapleczem a nie, że obóz w dziczy, surwiwal i takie tam.

- A czy możemy liczyć na wsparcie np. w postaci środków transportu? W sensie, że może nam ta kampania użyczyć jakiś pojazdów na te niby inspekcje? Myślę, że czasem by się zwyczajnie jakiś pikup czy quad przydał posłać 2 - 3 osoby po coś tam. A tomogłoby nas bardzo odciążyć n takie "zwykłe" trasy i wtedy nasz transport mielibyśmy już typowy na same akszyny. Mógłby być wtedy trzon takiego mini konwoju. A jakbyśmy mieli takie użyczone pojazdy można by już na nich zamontować jakieś nasze uzbrojenie jeśliby go nie miały. No ale najpierw trzeba by je zabrać albokupić czy zdobyć na miejscu. A taka opcja podniosłaby nam i mobilność i siłę ognia.



Cytat:
no to wtedy Chimera
- No chyba tak. Mnie pasuje na taką bazę w każdym razie.

- Dżungla czy teren miejski to dość gęsty teren. Przydałby się system obrony pojazdu przed piechotą jak są te wyrzutnie granatów ręcznych by zawalić pobliże pojazdu obszarówkami w razie potrzeby.

- I nie wiem czy ma ale wyciągarka by się przydała.

- I ponton. Coś na samą wodę taki zodiac czy cośna podobę z doczepianym silnikiem i wiosełkami no a w razie czego by złożyć gdzieśtam. No chyba, że znowu ta kompania może nam załatwić to wtedy ok, można nie brać z bazy.



Cytat:
W tym momencie nie potrzebujemy aby nasz latacz był w stanie specjalnie transportować wóz. On sam niemal wszędzie dojedzie.
- Ale mając latadło które może zawinąć nas wszystkich razem z transporterem możemy się przenosić z miejsca na miejsce z całym majdanem. No i zyskujemy na mobilności przez to. Moim zdaniem warto wziąć tą opcję pod uwagę.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline