Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2016, 18:27   #21
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Exclamation Tura 3

Witam w Turze 3



Wybaczcie, że to tak długo trwało. Zazwyczaj staram się odpowiadać w ciągu 4 dni. Mam też nadzieję, że odpowiedziałem w miarę w zgodzie z deklaracjami i wszyscy będą zadowoleni.

Strona Szuwarów chodzi. Mam nadzieję że jest pomocna. Nadal ją kończę. Linka tu nie umieszczam by dostęp do niej mieli tylko Szuwarowi Gracze.

Scenę pana Platier i panny Milet zostawiłem na razie. Nie wiem co kombinujecie i ile to zajmie.. Mam nadzieję tylko, że wpis zostanie wrzucony niebawem

Tę turę kończymy już rozejściem się wszystkich do domów i grzecznym pójściem spać. Tak więc zmierzajmy ku temu. Wszystkim nocnym markom, detektywom i amatorom pijackich przygód oczywiście zostawiam otwarte furtki. Noc należy do Was. Natomiast same Szuwary będą się rozłazić.

Czas na odpis: do 12 sierpnia 2016 roku włącznie

 

Ostatnio edytowane przez Martinez : 05-08-2016 o 18:41.
Martinez jest offline