Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 17:03   #27
Caje-e
 
Reputacja: 1 Caje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodzeCaje-e jest na bardzo dobrej drodze
Allandril zażenowany rozkazem kapitam został na brzegu najdłużej. "chętnie sprawdzę, czy nie ma w żadnym worku ani beczce czegokolwiek co by mi się niespodobało" - eh nie będzie niczego nie odpowiedniego jak się wywali tę beczkę. Kiedy wszyscy poszli rozejrzeć się po pokładzie Allandril zatkał beczkę do której ćwiczył celność, przewrócił na bok i wturlał do wody. Z tą beczką po sprawie. Mam nadzieje, że nie będzie sprawdzać liczby beczek. Allandril wziął pierwszą beczke i zaczął wtaczać na pokład. O nie, co z tego, że jestem najmłodszy. Nie będą się mną wysługiwać. Nie ma mowy Jak przypomniał sobię o "kocie o dziewięciu ogonach" mina mu lekko zrzędła. Kolejne beczki poszły już szybciej. Wszedł na pokład i rozejrzał się. Zajął pokój naprzeciw pokoju Araganta. Położył się na hamaku nie interesując się statkiem i jego budową. Ciekawe co dziś ten zapchany krasnolud ugotuje. Pewnie zje wszystko sam. Ma tak wielki brzuch i jedzenia nigdy mu dosyć. Zniechęcony postawą innych osobników wobec siebie zaczął się bujać na hamaku. Misja dla królowej. A co mnie to. Po co wymyślono coś takiego jak "królowa". Jakiś debil ubzdurał sobie że rządzi całym krajem i wszyscy mu podlegają i tak idzie z pokolenia na pokolenie. Wyjął pomiętoloną kartkę papieru i zaczął szkicować. Nie szło mu wogóle więc wkurzył się i rzucił kartkę w kąt pomieszczenia. Pobawił się potem z krukiem i w końcu zasnął ze zmęczenia z wtaczania beczek. Niech nie myślą, że tak łatwo się dam i usnął z uśmiechem na twarzy.
 
__________________
Allandril Elavien

Ostatnio edytowane przez Caje-e : 14-05-2007 o 21:25.
Caje-e jest offline