Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2016, 22:14   #2345
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Witaj Rossac!

Muszę przyznać, że zainteresowałeś mnie tymi wierzeniami ludowymi. Aż mi się kiedyś przypomniały szczątki tego, co czytałem kiedyś o diabłach polskich - był to zbiór różnorakich ludowych przypowiastek z Rogatym w roli głównej, który gdzieś wygrzebałem w internecie. Znawcą tematu oczywiście nie jestem, gdybyś jednak chciał się kiedyś podzielić większą porcją tego typu historii (w sensie ludowych, niekoniecznie z diabłami) to z przyjemnością posłucham / poczytam.

O wstydzie żadnym nie może być mowy. Jeśli tylko wolą Twoją jest poznać te światy (lub jakiekolwiek inne) to z przyjemnością przyjdziemy Ci z pomocą. W końcu po cóż innego tutaj jesteśmy, jeśli nie po to, by zwiedzać fantastyczne krainy w doborowym towarzystwie?

Baw się więc dobrze i zostań z nami jak najdłużej dzieląc nasze radości i przygody!
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem