Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2016, 23:00   #89
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
- Ja, jakoś tego tak nie widzę. – Wpadł w słowo Rubus. – Mało nas. Nie że ludzi, ale żołnierzy. Im bardziej się podzielimy tym gorzej dla nas. Ich może też nie za wiela będzie. Jak on Fabian powiedział 15 skav… wżonych chaosem – znów zerkną niepewnie na ojczulka – osiem bestii. A pono pilnują jeszcze jeńców. Więc może nie wszyscy przyjdą. – Zacząć nieco uspokajać mieszkańców wioski – Pułapki niezła sprawa. Może stracą nieco rezonu. – No ale nie rozdzielał bym się na plac i świątynie. Daleko od siebie żeby sobie w razie czego pomóc a z tego co podsłyszałem im zależy na jeńcach. Więc tam zlezie się ich cała chmara. Ja bym zrobił tak. Kto nie walczy to do spichrza i tam też najwięcej obrońców. Część w chacie naprzeciw i może w któreś z boku. Zaczną walić do spichrza ostrzelacie ich z tyłu. Pójdą na was dostaną od tych co w spichrzu. Łatwiej bronić się w wąskich wrotach niż z za barykady ni i bestie przesadzą je w kilku susach. Wiadra z wodą dał bym do budynków gdzie będziem siedzieć bo i tak nie będzie komu i kiedy wody nabierać żeby gasić co innego. Jak co podpalą będziemy się martwić po walce. Trupom domy i tak niepotrzebne. I ja bym też uszykował ukrop, co ciężkiego i garnki z gorzałą albo oliwą. Jak staną u wrót to im się na łby spuści i jak uda to podpali. Spichrz wysoki to powinno się udać. A jak nie od razu dołek z oliwą pod drzwiami zrobić który nogę umacza podpalić płonącą strzałą. O, i dziurę w drzwiach wydłubać jak podejdzie aby wyłamać dźgać go w kiętkie ile wlezie– Zaproponował guślarz – Słyszałem nie raz jak wędrowałem jak najemnicy co podobnego mówili. Że im mnie ich tym ciaśniej w kupę trzeba się zbić. Jako pieść. – Dodał gwoli wyjaśnienia swojego pomysłu.
 
__________________
Jak ludzie gadają za twoimi plecami, to puść im bąka.

Ostatnio edytowane przez harry_p : 09-08-2016 o 23:31. Powód: pojawił się post powyżej jak pisałem:)
harry_p jest offline