Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2016, 20:45   #963
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Ja to widze tak że Hunnold jest w stanie kiepskim, ale stabilnym. Raczej sam nie pokica za końmi, ale coś tam pogada i ręką ruszy. Racje mam? Raczej też nie wstał, ale i się nie rzuca.
Co do wyglądania znajomo to pewnie wygląda podobnie do poprzedniego bandziora z którego wylazł demon.

Najbardziej niepokojące jest to że dziad jakoś mutuje czy co tam z nim. Jeśli zapytam go:


- Jak się czujesz? Bo wyglądasz paskudnie. W ogóle jesteś jeszcze Hunnoldem? Twoja twarz...

To jak odpowie? Może taki dialog chcemy machnąć na jakim docu? Przez PW raczej nie, żeby każdy miał wgląd i mógł się włączyć.



Co do gościa który ma stać za tym atakiem bandytów to wydaje mi się że spotkamy go idąc dalej obraną ścieżką. Albo i nie. Możesz dopytać schwytanego o kierunek.

Gdyby nie Hunnold to zająłbym się spakowaniem w tobół sprawnej broni i pancerzy. Może ktoś luźniejszy komu się nudzi będzie chciał się tym zająć?
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline