Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2016, 21:09   #24
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
No ja w dyskusję na razie mieszkać się nie będę, do póki nie urodzi się z tego jakiś wspólny, ewentualny plan. Perki wykorzystujecie jak chcecie. Osią gry jest konflikt z Chlupocicami i obawiam się, że samymi perkami go nie pokonacie. Ale jestem otwarty na pomysły
To co chciałem napisać, to:
1. Bardzo mi się podobają odpisy w ostatniej kolejce. Miło się to czyta, naprawdę.
2. Trochę jest różnych błędów, które mnie nie przeszkadzają (sam je sadzę na potęgę) - ale są formatowe [b] i inne znaczki, oraz np pisanie Rudolphe (a nie Rodolphe - jak nazywa się postać Gracza).
3. Czekamy obecnie na postacie Laury i Pana Platier. Jeśli to czytacie, to prośba by dać znać, jakbyście mieli nie pisać.

Tyle. A teraz powrót do Dhratlach'owego tematu: "Wspólne Perki".
 
Martinez jest offline