Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2016, 08:18   #45
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
- Wciąż nie rozumiem Antoniego, ale to co powiedzieliście mi wystarczy. - Kat uśmiechnął się promiennie. - Mogę jedynie powiedzieć, że faktycznie porastałem futrem, ukąsiła mnie kiedyś tusza wilkołacza, i owszem. Ale zachowanie Gerwazego najlepiej świadczy o tym, że skradł moje futro nocą. Stąd wnioskuję, że stałem się zwyczajnym mieszkańcem tej mieściny i to jego należy zabić. A jeżeli nie jesteście tego pewni, a ja jestem pewien, że nie jesteście, to najłatwiej problem załatwić tak - zabić i mnie, i Gerwazego. Wtedy będę mógł spać spokojnie.

Kat wytarł spocone, lepkie ręce o spodnie.

- Ja będę głosował na Gerwazego, mogę się założyć, że on na mnie. Piłka - zagłosuj na mnie, Antoni - na Gerwazego. W ten sposób umrą dwa potencjalne wilkołaki. Jeżeli się mylę i nie zostałem okradziony - wygracie. Jeżeli się nie mylę - też wygracie. Jedyne co uzyskacie, to wygraną. A ja szansę na spokojne sumienie. Wchodzicie w to?

Kat zakończył przemowę uniesieniem maski powyżej ust, by zaczerpnąć powietrza.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline