Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2016, 20:25   #59
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Fyrskar, nie za bardzo. Za dużo twarzy, za dużo ruchu, i jak to śpiewał Rory Gallagher Too Much Alcohol (polecam jak ktoś lubi blues rock ). Gdybyś się przyglądał jakieś grupie to tak, no ale nie w ten sposób.

Dobra misiaczki. Pewnie będę jechał w Poniedziałek, bo mi jeszcze parę spraw wyszło, które muszę załatwić. Postaram się dziś walnąć krótkiego posta, z tym co się dzieje dalej, aby trochę akcji ruszyć do przodu. Jak ktoś będzie coś chciał ode mnie to musi się pospieszyć, bo od Poniedziałku nie będę miał możliwości pisania poza komórką, a to daje tylko krótkie odpowiedzi .

EDIT:

Dobra jest i post. Rzuciłem sobie parę razy kostką, jak wygląda sytuacja. Jeżeli ktoś potrzebuje mnie do dialogów to jak wspominałem najlepiej łapać mnie dziś-jutro-pojutrze.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline