Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 22:35   #8
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze

Chłopak ukradkiem zmierzył dziewczynę od góry do dołu. ‘Heh może ten dzień jednak dobrze się skończy’ – Pewnie, jeśli to nie sprawi kłopotu, ale ostrzegam, że nie mam przy sobie żadnych pieniędzy już nie wspominając o tym, że sam się zgubiłem w mieście. Będę zdany na twoją łaskawość, jeśli oczywiście nadal chcesz mnie zaprosić na kawę. – chłopak uśmiechnął się przyjacielsko do dziewczyny. – Nie jesteś tutejsza? Znaczy twój akcent, na brytyjski nie wygląda. – chłopak nie czekając na odpowiedź wyciągnął rękę w geście przywitania – jestem Mat. – nie wydawało mu się stosowne zdradzać swojego pełnego imienia, które ostatnimi czasy jest źle kojarzone przez swoje orientalne pochodzenie.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"

Ostatnio edytowane przez sante : 14-05-2007 o 22:53.
sante jest offline