Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2016, 21:27   #12
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Asmodian, warto przepłacać za sourcebooka? dobry jest?
Sourcebooki są dobre i niektóre niestety niezbędne. Do Bractwa i Legionu w zasadzie must have. Cybertronic musowo - w głównym mało cybernetyki jest. Resztę może dałoby się ogarnąć z poprzednich edycji po lekkim tuningu...ale.... Innych powodów też jest kilka:
Po pierwsze sourcebooki opisują o wiele dokładniej każdą frakcję a czasem diabeł tkwi w szczegółach. Po drugie osobne tabelki zawodów, eventów przy tworzeniu postaci, a to jednak zawsze więcej opcji dla graczy, szczególnie koneserów, bo innych raczej nie znajdę
Po trzecie, grafik nowych w samym podręczniku głównym jest już całkiem sporo. A zawsze bardzo mi się podobały. No i opowiadanka na marginesach. Sporo nowych w głównym. W sourcebookach zawsze były, więc przypuszczam, że klimatu łyknę od groma.
Podręcznik już kupiłem. Kolorowy, twarda oprawa, fajnie złożony, z zakładką. Papier nieco zbyt delikatny jak na mój gust. Zresztą o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają - rok mi dobrze idzie, to się rozpieszczam

Cytat:
podręczniki z WH 40K
Moją miłością był WFB, nie WH 40K. Obecnie robi się tak samo...płytki jak WFB pod koniec jego egzystencji.
 
Asmodian jest offline