Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 19:35   #2346
Kirves
 
Reputacja: 1 Kirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemuKirves to imię znane każdemu
Cześć, jestem Krzysiem ze Śląska i czasem sobie popiszę coś w takie tam erpegie (mam wrażenie, że chyba wiecie o co chodzi). Słabo u mnie było z graniem na żywo, zaledwie kilka nieudanych sesji, to sobie odbijam bardziej w pisaniu na forum. Dużo grałem na forach związanych z różnymi chińskimi bajkami, chociaż w sumie nie wiem czemu, bo nigdy jakoś szczególnie dużo anime nie oglądałem. Czasem się pograło w jakiegoś pbfa z Gwiezdnych Wojen, czasem znalazło się jakieś klasyczne fantasy. Pod względem długości postów bywało różnie, potrafi mnie bawić i gra w pisanie długich elaboratów, jak i sprawniejsze, maksymalnie kilku-zdaniowe odpisy. Spośród realiów, które mogłyby mnie zainteresować, to właśnie najchętniej coś związanego z fantasy (najlepiej w takim nieco brudniejszym ujęciu, jak np. twórczość Sapkowskiego), science-fiction (nie jestem jakimś wielkim geekiem Gwiezdnych Wojen czy Mass Effecta, ale chętnie bym pograł w tych, bądź podobnych uniwersach), czy być może w jakichś realiach historycznych Dalekiego Wschodu albo nawet też jakiegoś anime, jeśli akurat je obejrzałem. Niestety nie znam się za bardzo na systemach RPG, bo w większości grałem za pomocą jakichś mechanik forumowych lub poprzez storytelling.

Moimi zainteresowaniami poza związanymi z wymienionymi powyżej, jest piłka nożna (głównie oglądam ligę angielską, niemiecką i trudną miłość - ligę polską), w którą amatorsko sobie czasem kopię, a także granie w gry komputerowe, głównie w rpgi i sportowe. Prywatnie już sobie pracuję po studiach na nudnym stanowisku. Tak sobie żyję.
 
Kirves jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem