Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 20:10   #29
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Bielon

Żeby nie było, uważam, że Cohena za wpis w profilu czepnięto się niesłusznie. To moje prywatne zdanie. Te zainteresowania jakie wpisał ani łamią reg, ani nie sa czymś mocno przegiętym.
Tym bardziej, że to cos w stylu "szlachta nie pracuje", ot to co wpisał funkcjonuje już jako pewne powiedzenie.

Cohen ma pełne prawo stawac okoniem, nie podporządkowac się bzdurnemu wymogowi wziętemu z sufitu. Przyjmowac na klatę bana będac tu faktycznie ofiara i moralnym zwycięzcą.
Spoko.

ALE

Dam 3 linki do 3 postów z komentarzem do niech:

1. http://lastinn.info/653118-post15.html
User pisze coś o niesprawiedliwości działań obsługi nawet nie zbliżając sie do prób wyjaśnienia o co chodzi. Wpis bełkot, nikt nie wie z niego czego post dotyczy. Stąd dostałes repke jaką dostałes (zacytowałeś wyżej)

Idzmy dalej, inny temat, bo powyższy został zamkniety

2. http://lastinn.info/653915-post25.html
Trzecia strona tematu, user uczestniczacy w dyskusji przyznaje, że wciąż nie wiadomo o co chodzi. Bo tak prowadzisz dyskusje. Trollujesz spamem zamiast wprost wyjaśnić co, jak, komu, kiedy i dlaczego niesłusznie.

I wisienka na torcie.

3. http://lastinn.info/654609-post1.html (Szukam dziury... w całym :))
Nagle sru i kolejny painassowy topik, bo Jaśnie Pan Bielon dostał kilka negrep za swoje teksty.

Jesteś Biel niepowazny. Zaraz zaflooduję repami bys mi z listy zniknął i dam Ci positiv, jezeli to ma szanse na stop tej żendyskusji.


Kolejny motyw: "ktoś dostał za x, to przegrzebac 10 lat wpisów by za x dostali też inni.
Przychylam siÄ™ do tego.
Proponuję by Bielon usiadł i zaczął przeglądać te dziesiątki tysięcy postów i zgłaszał je w specjalnym publicznym temacie I owszem, warny niech za to będą, sam chętnie na klatę wezmę jak gdzies reg złamałem.
Będziemy mieli jasny widok konfidenta skupiającego sie na upupianiu innych za to, że jego kumpel warna oberwał.

Bielon, to jak z policją. Złamiesz prawo czy to bedzie picie piwka na ulicy, czy "zachowywanie sie nieprzystojnie" czy marsz na czerwonym świetle. Może się skonczyc na pouczeniu albo na mandacie. To jak sie to kończy, najczęściej zalezy od tego jak ktoś się zachowuje przy interwencji i od jego 'kartoteki wyskoków'.
I tak ja rozpijający coś mocniejszego w parku po spokojnej gadce z policja zostane 'pouvczony' i spisany ze stanowczą prośba "znikać mi std!", a jakiś drechu mający ściny z mundurowymi notorycznie, opryskliwy itp. dostanie 200 PLN za zasmiecanie gdy ciepnie na chodnik folijke z otwieranej paczki fajek.
Przełóz to na motyw Cohena.


@Gveir, Ulli, to wyłączcie repke. Macie to w ustawieniach profilu.
System reputacji doskonały nie jest, ale nic z tym nie zrobimy.
Reputacja tutaj to wynikowa tego co pisze user (piekne posty w sesjach, lub fajne wypowiedzi w off) z tym czy jest lubiany przez tutejszych bywalców ("dam murepke bo go lubie").
to samo z negatywami.
Zdeklarowane Trolle czy osoby piszące kiepsko rzadko przebijaja się wysoko w repie. Osoby fajne, mile, piszace świetnie rzadko dołują z repą.
Sa wyjatki, jak np. pipboy, ale ogolnie to sie sprawdza. A i tak sie tÄ… repke raczej olewa.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 15-08-2016 o 20:13.
Leoncoeur jest offline