Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2016, 19:12   #46
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
"Realne życie" cóż to takiego? Pojęcia nie mam. Jesteś pewny, że to co cię otacza i na co wołasz "realne życie" jest "realne"? Odwiedź może jakiś szpital psychiatryczny. Oddziały zamknięte są pełne ludzi z bardzo poważnym podejściem do "realnego" życia. Ci z najbardziej poważnym podejściem siedzą zwykle w izolatkach. Nie wiem skąd u ciebie przekonanie, że to co przeżywasz podczas sesji RPG jest mniej realne od "realnego życia".
Trochę jak wiedza o tym co dobre, a co złe, prawda? Jak to dawno temu napisałem: jak coś jest drzewem to nawet jak sobie wyobrazisz, że to nie jest drzewo to wciąż to jest drzewo. Schizofrenia to natomiast obce tereny poza murami miasta rzeczywistości. Im kto dalej odejdzie tym trudniej mu wrócić i tym trudniej po niego iść, żeby go wyciągnąć.

Trochę jak w Konwoju Klingenborga (Dark Fantasy - Konwój Klingenborga). To była jedna z najlepszych sesji na tym forum, bo właśnie dotykała kwestii wędrówki przez nieznane, otaczającego mroku i dylematu jak daleko w ciemność wejść, żeby kogoś ratować.

Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Zajefajny sposób prowadzenia dyskusji
W życiu ci się sprawdza?
To nie był sposób prowadzenia dyskusji, a prośba.
Tak. Na przykład wczoraj jakiś łach do mnie podchodził z ulotką i jakimś głupawym tekstem, a ja mu powiedziałem "na pewno nie" i rzeczywiście odczepił się.
 
Anonim jest offline