Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2016, 15:06   #176
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Widzicie, ja nie mam kurwa honoru - stwierdziła zgodnie z prawdą głowa nieistniejącej już bandyckiej szajki. Zakaszlał paskudnie. - Gdybym był sukinsynem... a jestem... i chciałbym zemścić się na skurwielu, który pozbawił mnie życia, to bym milczał. I wyobraźcie sobie, ja jestem sukinsynem! - zawołał, choć biorąc pod uwagę to, że zgiął się w pałąk, to pożałował podniesienia głosu. Podniósł głowę i odgarnął z twarzy grzywę włosów. Z bliska wyglądał zaskakująco staro, co potęgował grymas bólu. Lehman spojrzał tylko bez ruchu, jak Jekil wyciąga mu zza pasa sztylet i niezbyt ciężką sakiewkę.

- Jaką ja mam pewność, że kiedy wyśpiewam wam, co wiem, to szybko ze mną skończycie? - zapytał trzeźwo i spojrzał Lenzowi w oczy. - Czy jesteście w stanie zapewnić mnie, że mówicie prawdę i mówienie się mi opłaci? No, odpowiadajcie, buhaje!
 
Fyrskar jest offline