Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2016, 18:05   #32
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
- Chcesz mu jeszcze postawić kolację? - zapytała Zora z rozbawieniem. Ona sama leżała tak jak leżała patrząc tylko leniwie i od niechcenia jak jej przyjaciółka się ubiera. Sama najchętniej zostałaby do następnego wieczora w tym przyjemnym miejscu... cały dzień spędziłaby zapewne pływając we wczoraj odkrytym źródełku. Pełne rozleniwienie kilku ostatnich dni, a zwłaszcza ostatniego przyjemnego wieczora zaczęło powoli dawać o sobie znać skutkując coraz to większym ogólnym rozleniwieniem.

- Myślałam, że jeszcze popływamy... - mruknęła niezadowolona, po tym skubnęła kolejną pajdę ze śniadaniowego talerzyka. - Nie mówię żeby zostawać tu nie wiadomo jak długo... - znów mruknęła, tym razem leniwie - ale chociaż jeszcze kilka chwil... nie daj się prosić. - Czarnowłosa odłożyła jedzenie. Dłonie Zory powędrowały w kierunku Ari obejmując ją od tyłu, po czym żartobliwie i bez użycia siły a raczej sugestią próbowały sprowadzić ją znów do pozycji leżącej, chociaż w tym wypadku dziewczyna musiałaby się przynajmniej oprzeć o Zorę.
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline