Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2016, 08:32   #323
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
2. - no nie, "normalne" dzieci uczą się fachu od małego; a przynajmniej pomagają w gospodarce. Nadal myślisz współczesnymi kategoriami - miejskimi w dodatku :P
3. Raczej nie ma obaw, bo od dłuższego czasu Twoja aktywność nie jest zbyt duża. Na pogaduszki było dużo czasu, w wielu turach. Jeśli chciałeś rozegrać coś więcej niż pasienie w kółko dzieciaków słodyczami to mogłeś napisać. Tyle że jak piszesz do mnie w nocy, w ostatnim dniu tury to ciężko rozegrać jakiś większy dialog.
Choć nie przecze to trochę moja wina - rozmowy z NPCami to Wasza pięta Achillesowa i nawet mi się już nie chce zaczynać, bo wobec braku zainteresowania storytellingiem wydaje mi się to sztucznym przedłużaniem sesji, która już i tak zmierza do finiszu.
 
Sayane jest offline