Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2016, 14:41   #42
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
- Kupuję, sprzedaję, pośredniczę - odparł. - Głównie drogie kamienie. Jeżeli kiedyś na coś traficie, albo będziecie chciały zrobić komuś prezent, to u mnie będą odpowiednie ceny.
Kamienie… Zora przez chwilę miała minę lekko zdziwioną. Nie lubiła zbiegów okoliczności. Zawsze ją zaskakiwały. Nie powiedziała jednak nic.
- Masz przy sobie jakieś? Pytam, bo musimy wiedzieć, czy w razie czego pilnować tylko twojego życia, ignorując przedmioty, czy jest jakaś ważniejsza część twojego bagażu? - ton Arii był rzeczowy i spokojny. Tak, znała się na robocie, którą się zajmowała.
- Parę drobiazgów, przy pasie - odpowiedział Karl. - Reszta dobytku nie jest ważna.
- Świetnie. Tak że pilnujemy ciebie.
Aria oddała się kontemplowaniu widoków, które ją otaczały. Na rozmowę jeszcze na pewno będzie dużo czasu i lepiej żeby tematy nie skończyły się za szybko. Zadowolony klient, to także zabawiony klient, szczególnie, że miała nadzieję na podróż bez przygód.
Zora również pogrążyła się w swoich myślach. W których swoją drogą przywoływała co lepsze sceny z wczorajszego wieczoru. Mogła przy tym wyglądać lekko głupkowato, bo na jej twarzy czaił się leniwy i tajemniczy uśmiech pomieszany z rozmarzeniem w oczach.
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline