Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2016, 23:41   #33
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Kiedy Mara się odezwała, “Okolczykowana bejb” spojrzała na nią leniwie, po czym głośno ziewnęła. “Gothika” i “Hipster” wydawali się zajmować swoim hardwarem. U “Kamiennego brodacza” i “Nonecka” nic się nie zmieniło. Pani "Moherkowa" zachowywała pogodną minę.
- Bonsoir, parlez-vous francais? - pytanie było czysto retoryczne gdyż blondynka kontynuowała:
- Nazywam się Zofia Czerska i z racji dzielącej nas różnicy wieku, moją wolą jest byś zwracała się do mnie Pani Zofio. - kobieta mówiła bardzo miłym tonem z nienaganną francuszczyzną. Tamara mogła zauważyć, że gdy tylko kobieta zaczęła mówić, Gothika, Hipster i Okolczykowana wymienili między sobą porozumiewawcze spojrzenia, jednak nikt się nie odzywał. Pozostawali zajęci sprzętem czy w przypadku sfochowanej bejb - okazywaniem swojego znudzenia. Noneck i Brodacz standardowo już oszczędzali kalorie i nie robili nic poza staniem. Moherek Czerska koncentrowała swoją uwagę wyłącznie na Tamarze.
- Tamarko - zaczęła kładąc obie dłonie na swoich złączonych kolanach - bardzo jestem rada, że będziemy współpracować, z mojej strony będę od ciebie wymagać przede wszystkim zaufania. Ufam iż potraktujesz to poważnie. Twój ojciec, którego jak rozumiem, nie miałaś nigdy szansy dobrze poznać, okazał się jednostką wyjątkowo zaradną i zdeterminowaną. Przezwyciężył, ba wręcz przełamał wiele barier swojego niskiego stanu, co pozwoliło mu osiągnąć znaczną pozycję, tu na Północy. Te cechy zapewniły mu mój szacunek, zaś zdobyta pozycja, moją współpracę. - Czerska zrobiła przerwę - Z moich informacji wynika, iż Car, dbał także o twoje wykształcenie poprzez swoich śmiertelnych agentów, aż do momentu twojego zgonu. - Czerska uniosła rękę dając znak Hipsterowi
- Vasylu… - nazwała mężczyznę po czym nastąpił ciąg “sz” “ż” “ś” i innych szybkich i nieprzyjemnych zbitek nazywanych “przeckim” a przez samych “przeków” - polszczyzną.
Vasil bez słowa wyklikał coś na swoim laptopie, i przekręcił ekran w stronę Tamary.
Zobaczyłaś nagranie jednej z kamer w Pierestrojce. Video zostało już podane pewnej obróbce, nie było dźwięku a oglądany materiał był wycinkiem z jakiejś większej całości. Widziałaś siebie leżącą pod jednym ze stolików, nieruchomą. Jacyś ochroniarze strzelali z AK47 i pistoletów. Co jakiś czas coś migało w kadrze z ogromną prędkością, rozmazany kształt górował nad wszystkimi strzelającymi mężczyznami. Zdałaś sobie sprawę iż video jest spowolnione, mimo wszystko trudno było zidentyfikować ogromny humanoidalny kształt z racji tego iż ten pozostawał w ciągłym ruchu. Podrywał do góry blaty, Jednorazowe trafienie na odlew w ochroniarza, sprawiało iż ten już się nie podniósł, Chwilę później wyrzucony w powietrze regał uderzył w kamerę, obraz zniknął.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline