Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2016, 00:55   #129
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
-Zaczynacie mnie wkurwiać- Kilgore zgrzytnął zębami i potrząsnął łbem z głośnym prychnięciem. -Najpierw bezmózgie rośliny, teraz pierdolone komary? Gdzie dusze dla Seta, do kroćset?- Minotaur wycelował palcem w Reetera, a następnie Katona. -Po wczorajszej rozgrzewce nie zostały mi nawet czaszki! W dupie mam wasze smary, skrzydła i musze jajca. Dobrze zastanówcie się, co JA i Set będziemy mieli z tej farsy, kiedy upomnę się o zadośćuczynienie tej zniewagi. Obiecano mi polowanie na bestie.- Monstrum nie mogło odmówić sobie walki, ale jej okoliczności wołały według niego o pomstę do piekieł. -Chcesz jednego żywcem, czarowniku?- Pysk Kilgora zawisł nad twarzą Katona. -To. Se. Go. Złap!-
 

Ostatnio edytowane przez Krieger : 19-08-2016 o 02:25.
Krieger jest offline