Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2016, 10:45   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
SZKODA że nie udało wam się dokończyć. Fajnie, udało ci się obmyślić polski ŚM żałuje również że nie udało mi się w tej sesji uczestniczyć ale po prostu, postawiłem sobie za wysoki cel i zacząłem się obawiać że nie dam rady zbudować tak wielkiego tła dla postaci jak sobie zaplanowałem. Do tego doszły nawracające problemy ze zdrowiem :P ale to mało ważne.

Wielki plus za to że chciałeś dopuścić tak pokręconą postać z tak licznymi wadami jak moja. Dziękuję że poświęciłeś czas na komentowanie i rozkminy mimo że koniec końców zrezygnowałem.

Jeżeli kiedyś będziesz robić drugą część wydaje mi się że lepiej by było od razu spróbować jakoś połączyć to wszystko bo mam wrażenie że podobnie jak u mnie z tworzeniem postaci rozbiło się to o zbyt dużo wątków solowych na raz.

W każdym razie jeżeli kiedyś będziesz wracać to z chęcią się zgłoszę i tym razem mocniej przyłożę
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem