Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2016, 20:50   #985
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Kerm

Cieszę się z tego powodu. Szkoda było by stracić solidnych graczy

Dekline

Na wozie, cytaty tutaj załączam:

Cytat:
W końcu dojechali na mały mostek i każdy z nich dostrzegł z daleka wóz na boku drogi.

- Wóz jest pusty, jak łatwo się spodziewać towary z pewnością zostały zabrane do miasta. - wytłumaczył Felix.

Bohaterowie podchodząc do wozu nie mieli problemu aby zauważyć, że na siedzeniu są ślady krwi.

Cytat:
Jak słusznie zauważył Oswald pod siedzeniem była skrytka, która miała zabezpieczanie, ale została otwarta na siłę. Gdy bohater ją otworzył dostrzegł, że i ona została opróżniona. Wóz miał w różnych miejscach zniszczenia jak gdyby ktoś dokładnie go przeszukiwał.

-... Przybyłem tutaj z innymi aby sprawdzić teren, a że byłem jednym z pierwszych to i widziałem, że chyba nic z jego ładunku nie zginęło. Te ślady - wskazał na zauważone na ziemi - w prawdzie widziałem, ale nie znam się dobrze na tropieniu, więc uznano, że będę najbardziej usłużny w wskazaniu miejsca. Polować umiem, ale za bandytami nie biegam, to działka bohaterów i strażników. Zostałem wybrany aby was przyprowadzić, bo się podróżować nie lękam, a i karczmarz zapłacił kilka monet za usługę, powiedział że jak byłem tutaj jednym z pierwszych to może się nadam. O tej sprawie więcej mi nic nie wiadomo, dotychczas napady i kradzieże to co dzień, ale nie słyszało się wiele o zabijaniu, a tym bardziej o napadach gdzie prawie nic z towaru nie ginie. - zakończył swe wywody.
Cytaty z postów 170 ([WFRP 2ed.] - Władca much) i 174 ([WFRP 2ed.] - Władca much)

Konia pewnie się uda nabyć.

Dnc

Wcale się nie dziwię, trochę działo się obok Karla, a do tego pisałeś wcześniej, że masz problemy rodzinne. Mam nadzieję, że już wszystko dobrze.
 
Inferian jest offline