Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2016, 01:15   #31
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Hej wam.

Ostatnie dni były dla mnie czystym cierpieniem, jako że nie spałam bite cztery dni, w ogóle. Dopiero od dwóch dni odsypiam to wszystko, ale wciąż jestem potwornie zmęczona. Co najlepsze - czwartego dnia bez snu (bo nie mogłam w ogóle zasnąć), podczas którego to okresu trawiła mnie gorączka, praktycznie nie jadłam i mało co piłam, a puls mi wariował, poszłam do lekarza po pomoc. Otrzymałam jednak jedynie odmowę wypisania mi recepty na lek usypiający, bo biorę inne leki na moją chorobę i kazano mi brać ziołowe, które na mnie nie działały. Nie zareagowano na mój podbramkowy stan i wysłano do domu z niczym i wymawiano się... etyką lekarską, nie udzieliwszy mi żadnej pomocy. Dopiero moja specjalistyczna lekarka, która siedzi na zwolnieniu, poirytowana na to wszystko powiedziała mi, żebym wzięła jeden z leków, które miałam na stanie, a powinien pomóc mi usnąć. Udało się...

Tak czy inaczej mam zamiar wysłać każdemu z was PW w pewnej sprawie i chciałabym, aby każdy z was odpowiedział mi albo właśnie w PW, albo na GG.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline