Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2016, 11:34   #20
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
To jest problem. Przykład Eliaszowego/Ksetowego Tupika jest najbardziej jaskrawy. MG robi rekrutację w której zastrzega, że postacie mają być początkujące po czym do rekrutacji startuje Kset ze swoim Tupikiem. Postać mająca nie wiem 30000 PD? i niemal wszystkie profesje z pierwszej i drugiej edycji. Ponieważ jest to gracz dobrze piszący przekonuje MG do przyjęcia go do sesji po czym robi rzeźnię. Bez żadnych skrupułów wykorzystuje przewagę mechaniczną swojej postaci i albo wasalizuje albo zabija niepokorne postacie innych graczy. Sesja z przygody serwowanej przez MG zmienia się w survival jak nie dać się zabić Tupikowi lub jak z Tupikiem przejąć władzę nad światem. Bawi was takie granie to powodzenia. Ja w takim graczem na forum nie zagram za żadne skarby świata.
Nie słyszałem o czymś takim, ale jeśli tak było to jest to już problem MG, bo na własne życzenie zniszczył swoją sesję.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem