Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2016, 16:03   #122
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Jestem trochę oszołomiony zapałem i mam nadzieję, że nie opadnie on póki nie powstanie sama rekrutka.

Kilka słów co do samej sesji. Właśnie z M_R przerabiamy materiały których bedziemy potrzebować, a jest tego trochę. Żaden z nas nie był nigdy MG w trawelele więc potrzebujemy czasu, granie nie jest naszym pełno etatowym zajęciem niestety.

Co do reszty pytań to bedzie na nie czas w rekrutce, sami nie wiemy jeszcze jak do końca to wszystko będzie wyglądać. Na razie jest szkielet i próbujemy go w coś oblec. Przypominam że to tylko sonda, nie sama rekrutacja jeszcze.

Jak wcześniej napisał M_R, Jeśli ktoś wyraża zainteresowanie graniem wyslemy później link z rekrutką na PW i zamieścimy go tutaj również.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline